ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ПРИЙНЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У IV ЕТНОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ЯРМАРОК МИСТЕЦТВ»

У четвер, 12 травня, на території державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» пройшов IV етнографічний фестиваль «Ярмарок мистецтв» у рамках ювілейних заходів з нагоди відзначення 10-річчя Державного історико-архітектурного заповідника та 400-річчя першої згадки про Умань.

Вже традиційно студенти та викладачі факультету мистецтв долучилися до проведення різножанрових майстер-класів, серед яких напрочуд цікавими виявилися «Лялька-мотанка» (Олена Побірченко), «Макраме» (Ярослава Сердюк, Анна Горшкова, Анна Калиндрузь).

DSC_8483

Відкривати концертну програму фестивалю випала нагода творчим колективам Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Золотоголосим співом чарували гостей фестивалю учасники фольклорного ансамблю «Софія» під керівництвом завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслуженого працівника культури України Василя Семенчука.

DSC_8555

Український народний танець «Їхали козаки» виконали учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» у складі студентів Богдана Компана, Олександра Піщаного, Вадима Кукурузи, Анастасії Покропивної, Тетяни Курудімової, викладача кафедри хореографії та художньої культури Анастасії Криворотенко (художній керівник Сергій Куценко).

DSC_8537

Окрасою етнографічного фестивалю став володар Гран-прі Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів – чоловіче тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Валентина Купчика та Петра Волошина (художній керівник Валентин Купчик).

DSC_8528