ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

24 листопада свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства та концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Розумович Олександр Михайлович.

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а мрії втілюються в життя та приносять бажану радість і задоволення. Щедрої долі, миру і злагоди! З Днем народження!

та професорсько-викладацький колектив
факультету мистецтв