ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження викладача кафедри інструментального виконавства Бойко Ірину Михайлівну!

Bojko-foto

Шановна Ірина Михайлівна, вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, творчої наснаги і оптимізму, незгасної енергії та наполегливості, а родинна злагода, добробут і здоров’я усіх членів Вашої родини, хай забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій.

Вас з Днем народження щиро вітаємо,
Щасливої долі й здоров’я бажаємо,
У справах успіхів і процвітання,
І щоб збувались усі побажання!

picture

З повагою, адміністрація