ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» З ПЕРЕМОГАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

14 травня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна» в рамках творчого проекту «Тріумф-Fest».

У фестивалі взяли участь колективи з різних куточків України.

Традиційно, склад журі фестивалю був представлений провідними хореографами Уманщини, Черкащини та Кіровоградщини:  Сергій Захарчун (голова журі) ‒ завідуючий художньо-постановочною частиною Черкаської обласної філармонії, балетмейстер-репетитор народного ансамблю танцю «Черкащанка» ЧНУ ім. Б. Хмельницького, соліст балетної групи Черкаського Академічного Заслуженого Українського Народного хору; Жанна Захарчун ‒ викладач ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, солістка балетної групи Черкаського Академічного Заслуженого Українського Народного хору; Ігор Спінул – заслужений працівник культури України, Лауреат премії Кабінету Міністрів України «За розбудову української держави в галузі культури», керівник народного самодіяльного ансамблю бального танцю «Kонвалія», Президент Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Україна танцювальна», доцент кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка; Ольга Бикова – викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;.

Із великим успіхом та зайнятим І місцем у номінації «Сучасна хореографія» активним учасником фестивалю став народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом канд. пед. наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Людмили Андрощук.

Тріумф фест Плащ сайт

Тріумф фест Мрія сайт

Тріумф фест Візаві І місце

DSC_0272

Керівник колективу нагороджий Подякою начальника відділу культури і туризму Уманської міської ради за вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління.

Подяка Андрощук 2016

Цього ж дня на сцені Уманського міського Будинку культури імені Ю. Смолича відбувся IІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Global-Dance».

Глобал Денс

Цьогоріч у фестивалі взяли участь хореографічні колективи з Київської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької та Миколаївської областей. На розгляд журі було представлено понад 120 хореографічних композицій у номінаціях «народний», «сучасний» та «класичний» танець.

Одним із учасників фестивалю-конкурсу став народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Сергія Куценка.

Оцінювали хореографічну майстерність виступів високоповажне журі у складі:
В’ячеслав Вітковський (голова журі) – заслужений артист України, доцент кафедри хореографії Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, член правління Київського відділення хореографічної спілки України (м. Київ); Тарас Магдач – провідний методист хореографічного жанру Навчально-методичного центру культури Прикарпаття (м. Івано-Франківськ); Людмила Андрощук – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (м. Умань); Каха Читаіа – замісник Народного центру грузинської хореографії, художній керівник зразкового ансамблю танцю «Колха» (м. Хобі, Грузія); Олександр Путілов – сертифікований викладач Київського танцювального центру «Май Вей», хіпхопер, учасник багатьох телевізійних проектів, у тому числі і «Майданс – 2 сезон» (м. Київ).

Глобал Денс Гопак сайт

За рішенням вельмишановного журі ансамбль «Яворина» виборов два дипломи переможців І ступеня, а саме головне, колектив отримав найвищу нагороду Гран-Прі IІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Global-Dance».

Глобал Денс Кубки сайт

Керівник колективу нагороджений Подякою Міського голови Олександра Цебрія за участь у IІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Global-Dance».

Подяка Цебрій 2016 Глобал Денс

Вітаємо учасників хореографічних колективів та їх керівників із блискучими результатами! Бажаємо подальших перемог та творчих злетів!

Глобал Денс Фото із Журі сайт

Один коментар до “ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» З ПЕРЕМОГАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА”