ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ВІЗИТ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ДО ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

Нещодавно творча група нашого факультету, у рамках співпраці, відвідали творчий звіт Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю. Гостями цього дня також стали викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та краєзнавець – Вадим Федорович Мицик.

Подарунком для гостей та господарів школи став виступ чоловічого вокального тріо «Гонта» факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини у складі заслужених працівників культури України – Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика.

У рамках співпраці наших вузів Василь Семенчук – доцент, заслужений працівник культури України, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провів майстер-клас на тему: «Робота над поетичними образами у процесі вивчення української народної пісні».

Наймолодших учасників та гостей школи Ярослава Сердюк   викладач кафедри образотворчого мистецтва, зацікавила майстер-класом на тему «Диво рукотворної писанки».

Весь склад творчої групи виносить щиру вдячність директору Ліні Денисівні Терещенко та вчителям школи за теплий прийом та гостинність. Сумлінних та талановитих Вам учнів!