ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХУДОЖНИК ТА ЙОГО УЧНІ

ХУДОЖНИК ТА ЙОГО УЧНІ

12 травня 2016 р. в Уманській картинній галереї відбулося відкриття виставки творів «Художник та його учні», яка присвячена 65-річчю від дня народження та 12-ти річчю викладацької діяльності Клещара Геннадія Анатолійовича, викладача кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, члена Спілки художників України з 1976 року.

На виставці представлені графічні та живописні роботи художника та його учнів, які в різні роки навчалися в нашому університеті, а також тих, хто ще навчається.
Серед учасників виставки: Ольга Музика (доцент кафедри образотворчого мистецтва, викладач живопису та кольорознавства), Анатолій Король (доцент кафедри образотворчого мистецтва, викладач рисунку, декоративно-прикладного мистецтва, історії дизайну, комп’ютерної графіки), Ярослава Сердюк (викладач декоративно-прикладного мистецтва), Тетяна Горчинська (старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва), Оксана Лавриченко (майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва), Людмила Дронь (випускниця кафедри 2007, художни-фотограф), Марічка Мусатова (студентка 3 курсу), Галина Попель (студентка 3 курсу), Віктор Лисинюк (випускник кафедри 2011 р., художник-графік), Наталія Луценко (випускниця 2010 р.) та ін.

Привітати ювіляра з такою вагомою подією прийшли колеги, друзі та шанувальники мистецтва, які побажали йому натхнення, нових творчих звершень та оптимізму.

Запрошуємо всіх відвідати виставку та отримати позитивні емоції від зустрічі з мистецтвом!