20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ

Викладач кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович вирішив поділитись своїми творчими секретами, напрацьованими десятиліттями і провів майстер-клас з петриківського розпису для вихованців та учителів Кривоозерського будинку дитячої творчості Миколаївської області.  Творча зустріч відбулася 28 квітня.
Як малювати петриківський розпис, як правильно накладати фарби – пензликом і пальцями, як, зрештою, зробити в домашніх умовах зі звичайної палички та пучечка котячої шерсті отой самий «котячий» пензлик, яким петриківці створюють свої шедеври? Про все це Анатолій Миколайович розказує ніби мимохідь. «Особливих секретів немає, каже, що треба просто брати й малювати: спершу виходитиме по-дитячому наївно, а через роки вийде так само, як у справжнього майстра. Петриківський розпис вражає, передусім, поєднанням яскравих кольорів, багатством барв; що жоден сюжет не повторюється, квітки всі різні і наскільки гармонійно вплітаються в сюжет, що виникає почуття радості».
Під час проведення майстер-класу вихованці будинку дитячої творчості мали змогу переглянути міні-виставку персональних робіт Короля А.М. та робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Всі учасники майстер-класу мали можливість доторкнутися до самобутньої української культури і розписати дерев’яну дощечку або тарілку.

Залишити відповідь

Схожі новини

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИСВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

1 жовтня – Міжнародний день музики, який за рішенням ЮНЕСКО почали відзначати у 1975 році. Це свято, яке знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють усі,

ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!

24-25 листопада 2018 року у концертній залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся Х Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». У ювілейному заході взяли участь творчі колективи та солісти різних

ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ КЕРІВНИКІВ ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИ²»²ДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ КЕРІВНИКІВ ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ»

18 листопада 2021 року відбувся Перший Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ключові аспекти підготовки майбутніх керівників хореографічних колективів» на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини