ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ОЛІЙНОГО ЖИВОПИСУ «КРАСА ВЕСНЯНИХ КВІТІВ»

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ОЛІЙНОГО ЖИВОПИСУ «КРАСА ВЕСНЯНИХ КВІТІВ»

26 травня в рамках Всеукраїнського семінару з міжнародною участю «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» талановитою випускницею нашого факультету, майстром виробничого навчання Оксаною Лавриченко був проведений майстер-клас з олійного живопису «Краса весняних квітів».

m535gTFsfXY

Студенти та гості семінару мали змогу спостерігати поетапне виконання та авторську техніку живопису при зображенні весняних ірисів. Майстер-клас пройшов на високому професійному рівні.

MjkbtqnWEow

kVzBgbxvOXQ

Студенти і учасники семінару із захопленням спостерігали за роботою художниці. В етюді автору вдалося передати неповторну красу весняних квітів, ніжність і вишукану гармонію.
Тож побажаємо їй оптимізму і натхнення на створення нових робіт!

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІНПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

З метою інформування студентів про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в УДПУ імені Павла Тичини, 14 вересня 2023 року на факультеті мистецтв відбулася зустріч з українськими та

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим 2017 роком і Різдвом Христовим! Бажаємо вам здоров’я, наснаги і нових творчих звершень! Запрошуємо Вас взяти участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА