ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

Шановні колеги!

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує Вас взяти участь у роботі  ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 20-21 жовтня 2016 року за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28, УДПУ імені Павла Тичини (корпус №3).

Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти

Тематичні напрями конференції:
– Філософський аспект мистецької освіти.
– Гуманізація мистецької освіти.
– Формування морально-естетичних цінностей засобами мистецтва.
– Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
– Інтеграція в системі мистецької освіти.
– Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
– Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних освітніх технологій.

Оргкомітет конференції