20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДГУК НА МАЙСТЕР-КЛАС

ВІДГУК НА МАЙСТЕР-КЛАС

Днями викладач вищої категорії, викладач-методист КФ ЗПО «Уманського обласного фахового музичного коледжу ім.П.Д.Демуцького Черкаської обласної ради» Карчова Любов Панасівна провела майстер-клас на тему: «Використання інтерактивних методів роботи з слухацькою аудиторією під час проведення лекції «Гармонія як виразовий і формотворчий засіб художньої виразності музичного твору» із студентською групою третього курсу факультету мистецтв.

 Любов Панасівна – фахівець у викладанні музично-теоретичних дисциплін з великим досвідом співпраці зі студентською молоддю. З початку і до кінця лекції викладач концентрувала увагу слухачів на викладанні матеріалу, повною мірою розкриваючи тему та досягла її мети. Слухачі з захопленням брали участь в роботі, показували набуті знання та захоплення процесом навчання. Адже, Любов Панасівна протягом лекції використовувала  інтерактивні методи навчання – методи, побудовані на активній взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу, під час якого слухачі активно долучаються до роботи. В такий спосіб студенти вчаться критично мислити, спілкуватися з іншими людьми, ухвалювати обгрунтовані рішення. Викладач застосовула методи «Обговорення і дискусію», «Мозковий штурм» зберігаючи всі принципи інтерактивного навчання: принцип активності, зворотнього зв`язку, довіри та рівності поглядів.

Для всебічного розкриття теми лекції Любов Панасівна демонструвала  твори світового музичного мистецтва, що охоплюють різні часові епохи та культурно-національні пласти.  Студенти, як в машині часу, переносились то у Кірху до органу Й.С.Баха, то до сценічного роялю С.Рахманінова, то у казку до С.Слонімського з його яскравим Бармалеєм. На даному етапі лекції чітко виявились міжпредметні зв`язки з такими дисциплінами, як «Аналіз музичних творів», «Сольфеджіо», «Історія музики». Несподіваним та емоційним моментом лекції було виконання   авторського романсу «Минає все» на слова Антоніни Гудзенко.

Лекція Любові Панасівни доводить, що вчитель – це не професія, вчитель – це покликання, яке вимагає обізнаності, творчості, доброзичливості.

Залишити відповідь

Схожі новини

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИЗ НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ

Сьогодні, 23 грудня, свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна! Шановна Олено Михайлівно! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 19 квітня 2019 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського