ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ

Сьогодні, 23 грудня, свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна!

Шановна Олено Михайлівно! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

та професорсько-викладацький колектив
факультету мистецтв