ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 26 грудня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лопушан Володимир Пилипович!

Шановний Володимире Пилиповичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, втілення усіх задумів, цікавих знайомств і хороших звісток. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а робота приносить тільки задоволення й щедрі результати. Миру, злагоди, любові та достатку у вашому домі!

та професорсько-викладацький колектив
факультету мистецтв