ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!

ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!

Сьогодні весь Християнський світ відзначає свято Водохреща!
Господнє Хрещення
‒ час всепрощення і порятунок для душі!

Дорогі друзі! У цей Святий день нехай у кожного з Вас в душі знайдеться місце для любові, теплоти і прощення! Свята вода нехай змиє тяжкий вантаж щоденних турбот і занепокоєння! Збережіть чистоту своїх помислів і відкриту душу в низці нових щасливих днів цього нового року.

ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!

Ми бажаємо кожному з Вас, щоб цей світлий день подарував Вам нескінченну радість, віру в саме чудове майбутнє. Нехай Господь оберігає Ваш дім від негараздів і печалей, а свята водохресна вода подарує здоров’я Вам і Вашим близьким.
Зі святом!

Адміністрація факультету