День: 19.01.2016

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти», що проводиться 25 квітня 2016 року кафедрою інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!

Сьогодні весь Християнський світ відзначає свято Водохреща! Господнє Хрещення ‒ час всепрощення і порятунок для душі! Дорогі друзі! У цей Святий день нехай у кожного з Вас в душі знайдеться місце для любові, теплоти і