ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти», що проводиться 25 квітня 2016 року кафедрою інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Напрями роботи:
1. Особливості підготовки інструменталістів в системі спеціалізованої мистецької освіти України.
2. Становлення та розвиток вітчизняних інструментальних шкіл: історико-педагогічний аспект.
3. Проблеми міждисциплінарної кореляції та змісту навчального забезпечення в контексті вітчизняної підготовки інструменталістів.
4. Стратегії музичної освіти в українському та європейському вимірах.
5. Перспективи підвищення ефективності музичної освіти дітей і молоді у загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладах.

Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.