ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

З нагоди ювілею, щиро вітаємо дорогого колегу, заслуженого працівника культури України, доцента, завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Семенчука Василя Васильовича!

Прийміть сердечні вітання до дня Вашого народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

З повагою, колектив кафедри
музикознавства та вокально-хорових дисциплін.