ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?

СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?

Шановні колеги, друзі, митці, студенти!

Запрошуємо Вас 16 червня на 10.00  у 205 аудиторію Нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини на відкриту лекцію  художника-графіка, психолога Василя ВЛАСЮКА, присвячену таємницям творчого процесу: «СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?»

Ви зможете дізнатися про:

• Стимуляцію творчого процесу
  • Використання потенціалу підсвідомості
  • Вплив так званої іконічної мови (простір, колір, напрям, рух, композиція, ритм і. д.)
  • Секрети впливу на глядача і багато чого іншого!!!

Для тих, хто не зможе бути на зустрічі, Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/sat-jpxp-eio

Чекаємо Вас!

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Студенти та студентська рада факультету мистецтв щиро вітають усіх музикантів та шанувальників музичного мистецтва з Міжнародним днем музики! Бажаємо вам втілення в реальність всіх творчих планів, нових злетів, наснаги, захоплених

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»

23 грудня 2022 року на факультеті  мистецтв відбулась благодійна акція «Купи іграшку – допоможи ЗСУ». Студенти та викладачі спеціальності: Образотворче мистецтво, власноруч створили ялинкові прикраси та розписали новорічні ялинкові іграшки.

ЛІТЕРИ, ЯКИМИ СТВОРЕНИЙ СВІТЛІТЕРИ, ЯКИМИ СТВОРЕНИЙ СВІТ

26 вересня у фоє Нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в рамках першого міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв «Свобода вибору», куратором якого є керівник Благодійної організації «Благодійний фонд