ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНА ПРЕМ’ЄРА ТЕАТРАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ «НА ЯРМАРКУ»

БЛАГОДІЙНА ПРЕМ’ЄРА ТЕАТРАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ «НА ЯРМАРКУ»

8 червня відбулася благодійна театрально-хореографічна вистава «На ярмарку», яку підготували учасники театру-студії танцю «Вервечка» (художній керівник – Інна Терешко).

Дійство, що розгорнулося на сцені, зібрало охочих поринути в атмосферу традиційного українського ярмарку ХІХ ст. у це масштабне й колоритне видовище із запальними танцями, веселими історіями і всілякими пригодами.

На сцені з’являлися яскраві персонажі – представники тодішнього сільського населення:

Циганки – Ілона Семенко та Марія Карюз

Танці «Їхали козаки», «Кадриль-Дев’ятка», «Циганочка» виконали учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – Вікторія Маркіна).

Вистава закінчилася піснею «Слава Україні! Героям Слава!» (сл. А. Карасевича, муз. В. Саменчука), яку виконали учасники народного вокального чоловічого тріо «Гонта» – заслужені працівники культури України Василь Семенчук, Петро Волошин, Валентин Купчик.

У сценарії використані записи фольклорних танців з фондів науково-дослідної лабораторії «Підготовка майбутніх філологів до українознавчої роботи в школі» (керівник – Наталія Сивачук), уривки творів Квітки-Основ’яненка, Івана Нечуя-Левицького, Степана Руданського. Декораційне оформлення – Олени Семенової, Олени Побірченко, Володимира Лопушана.

По закінченню вистави, під бурхливі овації публіки, Вікторія Маркіна та всі учасники дійства отримали подяки з рук в. о. декана факультету мистецтв Інни Терешко.

Спільними зусиллями акторів-аматорів та небайдужих глядачів було зібрано 12 340 гривень, з яких: 6000 грн. перераховано на лікування постраждалої від ракетного удару уманці Олені Голубенко; 6340 грн. перераховано для придбання позашляховика для ЗСУ.

Щиро вдячні ЗСУ, що даєте нам можливість працювати, навчатися та реалізовувати свій творчий потенціал! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

7 грудня 2022 року відбулася виховна година на тему «Принципи взаємної довіри та взаємодопомоги і відповідальності в освітньому процесі підготовки здобувачів». Куратор Людмила Семко ознайомила здобувачів освіти із загальними принципами

ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Сьогодні, 4 листопада, відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти 64-М групи денної форми навчання і 267 групи заочної форми навчання ОС «Магістр» кафедри інструментального виконавства.

НА БАЗІ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ СТУДІЇ ЗВУКОЗАПИСУНА БАЗІ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ СТУДІЇ ЗВУКОЗАПИСУ

Нещодавно на базі мистецько-педагогічного факультету відбулось відкриття університетської студії звукозапису. Унікальністю такої студії є те, що кожен охочий, незалежно від вокальних даних, має можливість спробувати себе в якості сучасної естрадної