ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

Наприкінці кожного  семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів аудиторних і самостійних  робіт здобувачів вищої освіти.

Тож у другій половині травня відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, композиції, декоративно-прикладного мистецтва, теорії і практики рисунку, теорії і практики живопису.

Викладачі кафедри мали змогу оцінити виконані роботи у різних техніках і різної тематики: академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, зарисовки, етюди та власні творчі роботи.

Рівень робіт майбутніх художників-педагогів був досить непоганий, що стало свідченням їхньої наполегливості та цілеспрямованості, адже, щоб досягнути високих результатів, треба багато і систематично працювати. А особливо зараз, у надскладних умовах військової агресії!

Переважна більшість здобувачів отримали позитивні оцінки і завдання на літні канікули!

Бажаємо усім натхнення і творчих здобутків, скорішої Перемоги! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!

Сьогодні весь Християнський світ відзначає свято Водохреща! Господнє Хрещення ‒ час всепрощення і порятунок для душі! Дорогі друзі! У цей Святий день нехай у кожного з Вас в душі знайдеться

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?

Нещодавно на базі кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася цікава подія: відкрита лекція художника-графіка, психолога Василя ВЛАСЮКА, присвячена таємницям творчого процесу: «Секрети психології творчості: як