ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У ВІДНІ

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У ВІДНІ

3 червня 2023 року у Відні відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «CHARMING VIENNA».

В інструментальному жанрі Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Радзівіл Тетяна Анатоліївна).

Дует виборов І місце у V- віковій категорії.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА ОС “БАКАЛАВР” ТА “МАГІСТР”!ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА ОС “БАКАЛАВР” ТА “МАГІСТР”!

Шановні абітурієнти! Оголошується додатковий набір на факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на денну та заочну форму навчання! Для вступу на перший курс на ОС “Бакалавр” на

23-24 травня 2014 року на базі кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Співорганізаторами

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри хореографії та художньої культури Косенко Наталія Едуардівна! Шановна Наталія Едуардівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя,