ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОВЕДЕНО VII ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»

ПРОВЕДЕНО VII ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»

03 червня 2023 року стіни Уманського державного педагогічного університету зустрічали учасників VII Хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія». Не зважаючи  на трирічну перерву до участі у конкурсній програмі приїхали хореографічні колективи з різних регіонів України, серед яких Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Одеська, Київська, Миколаївська область, м. Умань а також Туреччина.

Конкурсну програму фестивалю оцінювало професійне журі:

завідувач циклової комісії хореографічного мистецтва Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича, керівник ансамблю сучасного танцю «Гротеск» Денис Кулик.

Кандидат філософських наук, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Південноукраїнського національного педагогічного університету імені Костянтина Ушинського, президент громадської організації «Танцювальна Одеса», засновник Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Пори року в Одесі» Ольга Мікулінська.

Керівник народного аматорського колективу, ансамблю танцю «Лілея», голова циклової комісії «Хореографія» Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв Ярослав Жир.

Заслужений діяч естрадного мистецтва, балетмейстер-постановник народної хореографії та стилізації українського танцю, провідний хореограф Інституту безперервної мистецької освіти України, засновник Школи сучасного та класичного танцю «Атмосфера» В’ячеслав Гуров!

Голова журі – балетмейстер-постановник, педагог, автор хореографічних номерів та вистав, завідувач кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Андрощук.

Приємно, що учасниками фестивалю стали вихованці випускників спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) і 024 Хореографія та танцювальні студії магістрантів кафедри хореографії та художньої культури. Танцювальні номери конкурсної програми вражали своїм різноманіттям, оригінальністю творчим задумом та технічним виконанням.

За рішенням членів журі переможцями фестивалю стали:

Гран-прі в номінації «Народний танець»  – ансамбль народного танцю «Квіти України» (м. Анкара. Туреччина). Художні керівники – Анастаіся Гюркан, Ольга Явуз. Хореографічна композиція «Українська полька».

Гран-прі у номінації «Сучасний танець» – Зразковий хореографічний колектив «Едем» (м.Жашків). Художній керівник та постановник  – Вікторія Бакуменко. Хореографічна композиція «Поза межами свого Я».

Гран-прі у номінації «Естрадний танець» – Зразковий аматорський ансамбль естрадного танцю «Мрія» (м. Бершадь). Художні керівники – Наталія Гаврилюк, Любов Гайдей. Хореографічна композиція  «Думи».

Гран-прі у номінації «Street dance» – хореографічний колектив «Крок вперед» (м. Умань). Художній керівник – Вікторія Глобчак. Хореограф-постановник – Юлія Бабій. Хореографічна композиція «День за днем».

Спеціальні нагороди фестивалю : «Краща балетмейстерська робота» у жанрі «Народний танець» – Хореографічна композиція «Свято винограду»  – Зразковий хореографічний ансамбль «Балтська зірочка» (м.Балта). Художні керівники: Сергій Гнатюк, Тетяна Балтян.

«Краща балетмейстерська робота» в жанрі «Сучасний танець» – Хореографічні композиції «Янголи концтабору», «Чути. Бачити. Говорити» – хореографічний колектив «Крок вперед» (м.Умань). Художній керівник – Вікторія Глобчак.

«Краща балетмейстерська робота» в жанрі «Естрадний танець» – Хореографічна композиції «Колискова рідного краю» – хореографічний колектив «Крок вперед» (м.Умань). Художній керівник – Вікторія Глобчак.

«Кращий танцівник» у жанрі «Народний танець» – Андрій Ковальчук, Зразковий хореографічний ансамбль «Балтська зірочка» (м.Балта). Художні керівники: Сергій Гнатюк, Тетяна Балтян.

«Кращий танцівник» у жанрі «Сучасний танець» – Діана Левчук, Зразковий хореографічний колектив «Едем» (м.Жашків). Художній керівник та постановник  –Вікторія Бакуменко.

«Кращий танцівник» у жанрі «Естрадний танець» – Аріна Кабак, хореографічний колектив «Акварель» (м.Ямпіль). Художній керівник – Вікторія Парванчук.

«Кращий танцівник» у жанрі «Street dance» – Лілія Гнидюк, хореографічна студія «Тільки Вперед» (смт.Добровеличківка). Художні керівники: Олександр Піщаний, Анна Гнидюк.

Відзнаку організаторів фестивалю отримали: Зразковий художній колектив сучасного танцю «Екстраверт» (м.Знаменка). Художні керівники – Марина Стукаленко, Катерина Костікова. Хореографічна композиція «Герої не вмирають»;

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Калейдоскоп» (м.Первомайськ). Художній керівник – Валерія Куценко. Хореографічна композиція «Тривога».

Головний приз фестивалю «Супер гран-прі» та грошову винагороду отримав – Зразковий хореографічний ансамбль «Балтська зірочка» (м.Балта). Художні керівники: Сергій Гнатюк, Тетяна Балтян.

Організатори фестивалю щиро вітають усіх переможців хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія»  з  гарними результатами та отриманими нагородами !!!

Висловлюємо щиру подяку кандидатці педагогічних наук, завідувачці практик (виробничої, навчальної) Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв Ользі Чернявській та народному аматорському колективу, ансамблю-танцю «Лілея». Художній керівник – Ярослав Жир, за активну участь у проведенні Хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія».  Зичимо усім миру та злагоди!

27 травня 2020 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася презентація навчального посібника «Основи вокальної майстерності» авторів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого

РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХ ДИТИНИ В МУЗИКУ ЧЕРЕЗ КАЗКУ, ОБРАЗ, ГРУ»РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХ ДИТИНИ В МУЗИКУ ЧЕРЕЗ КАЗКУ, ОБРАЗ, ГРУ»