ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «КОЗА-ДЕРЕЗА НА НОВИЙ ЛАД».

ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «КОЗА-ДЕРЕЗА НА НОВИЙ ЛАД».

1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей кафедра хореографії та художньої культури презентувала хореографічну виставу «Коза-дереза на новий лад». Керівник проєкту – завідувач кафедри та художньої культури Ольга Бикова. Творча робота стала своєрідним підсумком вивчення ряду фахових дисциплін.

Здобувачі спеціальності 024 Хореографія, самостійно писали лібрето, займались підбором музичного матеріалу, постановкою дуетних та сольних номерів та створювали грим. Завдяки наполегливій праці, вони зуміли створити неймовірну казкову атмосферу і за допомогою мови танцю розповісти про хитру та норовливу героїню казки. Дійство подарувало маленьким глядачам та їх батькам позитивні враження, радість та щирі посмішки.

17-18 травня 2017 р. на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Співорганізаторами конференції були Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО У СОФІЇВЦІКУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО У СОФІЇВЦІ

Уже доброю традицією стала участь студентів та викладачів факультету мистецтв у купальському святі в Національному дендрологічному парку «Софіївка». Цього року у дійстві взяли участь: чоловіче вокальне тріо «Гонта»; дівочий вокальний

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИСВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ