ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?

СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?

Нещодавно на базі кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася цікава подія: відкрита лекція художника-графіка, психолога Василя ВЛАСЮКА, присвячена таємницям творчого процесу: «Секрети психології творчості: як впіймати натхнення?…»:

Лекція проводилася у змішаному форматі, за допомогою платформи Google Meet. Серед присутніх були викладачі та студенти факультету, випускники різних років, місцеві художники та всі, кого цікавить тема творчості. У неймовірно творчій, дружній атмосфері, учасники зустрічі спілкувалися про глибинні механізми творчості, стимуляцію творчого процесу, використання потенціалу підсвідомості, вплив так званої іконічної мови (простір, колір, напрям, рух, композиція, ритм і т.д.), секрети впливу на глядача і багато чого іншого! Час промайнув надзвичайно швидко і непомітно, кожен для себе відкрив щось нове, пірнаючи у незвичайну подорож лабіринтами підсвідомості. Усі присутні змогли задати митцеві запитання, отримати вичерпні відповіді й поради.

Щиро дякуємо нашому шановному гостю, талановитому художнику Василю Власюку за неймовірно цікаву лекцію! Усі присутні отримали заряд позитивних емоцій, які так потрібні зараз кожному із нас! Бажаємо натхнення на створення мистецьких творів, втілення задумів і нових ідей, пошуків і відкриттів!!! Скорішої нам Перемоги! До нових зустрічей у дружній родині нашого факультету! Дякуємо ЗСУ, нашим незламним захисникам, завдяки яким ми можемо навчатися і творити! Все буде Україна!

7 жовтня представники факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завітали з дружнім візитом до Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського. Гостинно приймали своїх колег заступник директора з