ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН. ВИКОНАННЯ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ З ФАХУ

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН. ВИКОНАННЯ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ З ФАХУ

28.06.2023 відбувся Кваліфікаційний екзамен. Виконання концертної програми з фаху. Студенти 45 групи, спеціальності: 025 «Музичне мистецтво»  проявили неймовірний талант, високий рівень підготовки та впоралися з виконанням концертної програми.

Цей важливий момент у житті наших студентів став результатом багаторічної наполегливої праці, постійного самовдосконалення та титанічних зусиль викладачів, які завжди готові підтримати молодих артистів на їхньому творчому шляху. Необхідно відзначити, що виконання концертної програми з фаху – це справжній виклик, який вимагає від студентів високої концентрації, емоційної виразності та технічної майстерності.

Студенти продемонстрували дивовижний рівень підготовки та виконали свої концертні програми з великою впевненістю та експресією, захопивши аудиторію своїм талантом та емоційним виконанням. Цей успіх свідчить про великий потенціал, яким вони володіють у сфері вокального мистецтва та вміють розкриватись на сцені, а професійне  виконання створює незабутні враження.

Ми щиро вітаємо студентів 45 групи з цим великим досягненням. Ваша праця та пристрасть до вокального мистецтва заслуговують на найвищу похвалу. Ми віримо, що ви продовжуватимете рости та розвиватися на своєму мистецькому шляху, надихаючи всіх своїми творчими досягненнями.

Бажаємо вам подальших успіхів у кар’єрі вокаліста та незабутніх виступів, які заповнять серця слухачів красою музики. Нехай мистецтво завжди приносить тільки радість і вдячність публіки!

ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ – ОКРАСА ФЕСТИВАЛЮ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ!ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ – ОКРАСА ФЕСТИВАЛЮ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ!

Нещодавно в університеті відбувся традиційний Фестиваль педагогічної творчості, феєричне дійство, де студенти можуть якнайкраще себе проявити, як майбутні педагоги. Цього року команди утворювалися по три факультети шляхом жеребкування. Факультет мистецтв

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Напередодні новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулася підсумкова атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва» (19