ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

Відбулася (на платформі ZOOM) настановча конференція з фольклорної практики для здобувачів вищої освіти 16 групи ОПП Хореографія. Захід проводила керівник навчальної практики, в. о. декана факультету мистецтв, доцент кафедри хореографії та художньої культури – Інна Терешко. Вона ознайомила здобувачів вищої освіти з темою і метою практики, завданнями, методикою проведення пошуково-збирацької роботи,  оформленням звітної документації з практики.

Цінність пошукової фольклорної роботи ми вбачаємо у тому, що вона сприяє: розвитку усної та писемної мови здобувачів; формуванню навичок дослідницької роботи; удосконаленню вміння молоді спілкуватися з людьми, що знадобиться у майбутній професійній діяльності; прилученню здобувачів до витоків кращих народних традицій; розвитку уміння спостерігати побутування фольклорного твору за природних обставин.

Сподіваємося, після проходження фольклорної практики здобувачі будуть здатні популяризувати духовно-матеріальні надбання рідного краю у майбутній професійній діяльності.

ЗАПРОШУЄМО НА КОНКУРС КРАСИ “МІС МПФ – 2014”ЗАПРОШУЄМО НА КОНКУРС КРАСИ “МІС МПФ – 2014”

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ДОРОГІ СТУДЕНТИ! Запрошуємо Вас відвідати конкурс краси, творчості та інтелекту «Міс мистецько-педагогічний факультет – 2014», який відбудеться 17 квітня 2014 року о 15:00 в актові залі нового корпусу Уманського державного

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує диспетчер факультету мистецтв, чарівна, життєрадісна та завжди привітна Світлана Миколаївна Бурлака! Шановна Світлано Миколаївно! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо

ЗАХИСТИ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ЗАХИСТИ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

22 травня та 27 травня 2019 року проходили захисти випускних кваліфікаційних робіт заочної форми навчання спеціальності «Образотворче мистецтво» освітнього ступеня «бакалавр», а також студентки-магістранки з терміном навчання 1,9 місяців. Екзаменаційні