ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

21 червня 2023 року на кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся випускний кваліфікаційний екзамен «Виконання концертної програми з фаху» здобувачів 44 групи денної форми навчання спеціальності «025 Музичне мистецтво».

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Волошина Петра Миколайовича (голова комісії ОС «Бакалавр», кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини,  заслужений працівник культури України); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Біленької Тетяни Олександрівни (секретар комісії, лаборант кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства; Олійник Тетяна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства; Бойко Ірина Михайлівна, старший викладач кафедри інструментального виконавства.

Кафедрою інструментального виконавства організовано проведення випускної атестації в очному режимі. Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзамену та оцінюванні виступів студентів-випускників.

Під час виступу всі студенти-випускники яскраво продемонстрували свою професійну майстерність, виконавши програму на відмінно. Всі бакалаври, а саме: Дідковська Катерина Русланівна та Терлецька Аріна Андріївна отримали високі бали. На екзамені прозвучали твори Йогана Баха, Людвига ван Бетховена, Левка Ревуцького, Олександра Незовибатька.

Вагомий внесок у підготовці студентів до державного екзамену зробили викладачі кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна та Тарасюк Леся Михайлівна.

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва, а професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

31 травня 2022 року в м. Одеса відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «ЧОРНОМОРСЬКА СОНАТА». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла студентка кафедри інструментального

УЧАСНИКИ НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР» ЗІГРАЛИ ДРУЖНІЙ МАТЧ У ВОЛЕЙБОЛУЧАСНИКИ НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР» ЗІГРАЛИ ДРУЖНІЙ МАТЧ У ВОЛЕЙБОЛ

24 жовтня в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, не зважаючи на похмуру погоду, студенти факультету мистецтв, а саме учасники народного хору «Кобзар» на чолі з його

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

18 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри образотворчого мистецтва Пічкур Микола Олександрович! Шановний імениннику! Прийміть найщиріші та найтепліші привітання з Днем народження! Цього святкового дня