ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА КОНКУРС КРАСИ “МІС МПФ – 2014”

ЗАПРОШУЄМО НА КОНКУРС КРАСИ “МІС МПФ – 2014”

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас відвідати конкурс краси, творчості та інтелекту «Міс мистецько-педагогічний факультет – 2014», який відбудеться 17 квітня 2014 року о 15:00 в актові залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

мпф

Серед учасниць-конкурсанток чарівні, милі та неперевершені дівчата, озброєні не тільки красою та розумом, а й надзвичайними талантами. Адже це студенти мистецько-педагогічного факультету спеціальностей «Хореографія», «Музичне мистецтво» та «Образотворче мистецтво».
Тому приходьте і підтримайте наших учасниць та отримайте море позитивних емоцій та гарний настрій! А дівчатам побажаємо ‒ Нехай переможе найкраща!!!!

Один коментар до “ЗАПРОШУЄМО НА КОНКУРС КРАСИ “МІС МПФ – 2014””

1. Хореографи держу за вас кулачки*)