ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОНОГРАФІЇ КАНДИДАТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПРОФЕСОРА, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ БАЯ ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА «ХУДОЖНІ Й УТИЛІТАРНІ (ПРИКЛАДНІ) ПЕРЕЖИВАННЯ У МУЗИЧНО-ВИКОНАВСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ»

30 червня 2021 року дистанційно в режимі онлайн відбулася презентація монографії кандидата мистецтвознавства, професора, професора кафедри інструментального виконавства, заслуженого діяча мистецтв України Бая Юрія Миколайовича «Художні й утилітарні (прикладні) переживання у музично-виконавській діяльності».

Автором було наведено результати теоретичного та науково-експериментального дослідження й узагальнення передової музично-педагогічної практики і виконавського досвіду з виокремлення, точного позначення, розкриття змісту та класифікації форм художніх музично-виконавських та утилітарних (прикладних) переживань, їх супідрядного існування (кореляції), взаємодії та гармонізації у виконавському процесі; також – досконалого витлумачення категорій полімодальності й системно-структурного тонусу у музично-виконавській діяльності.

Провідним науковцем України Баєм Ю. М. було порушено і висвітлено коло проблем, які найбільше хвилюють сучасних музикантів-виконавців, музичну педагогіку та виконавське музикознавство, а саме: стрижньові проблеми з усвідомлення категорій зміст, значення і смисл у музично-виконавському процесі; свідомі та неусвідомлювані процеси у музично-виконавській діяльності; ізоморфні (подібні) й емоційно-почуттєві образи у музично-виконавській діяльності та мисленні; спектр найважливіших художньо-музичних і виконавських образів у художньо-музично-виконавській діяльності.

Теоретичне й практичне висвітлення зазначених позицій збагачує понятійний та смисловий тезаурус виконавського музикознавства, полегшує науково-методичне спілкування викладачів і здобувачів-музикантів.

ДО 200-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т. Г. ШЕВЧЕНКАДО 200-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т. Г. ШЕВЧЕНКА

Вже стало доброю традицією проведення майстер-класів старшим викладачем кафедри музичного мистецтва УДПУ імені Павла Тичини Надією Андріївною Балдинюк саме на базі закладів освіти. Емоційно насиченим пройшов і майстер-клас Надії Андріївни,

ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

2 лютого 2017 року об 11.00 год. відбулося розширене засідання вченої ради факультету мистецтв. Порядок денний зібрання охопив наступні питання: 1. Про результати семестрового підсумкового контролю знань і вмінь студентів

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

28 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна. Шановна Олена Віталіївна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!  Від усієї душі бажаємо Вам