ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЯ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ МАГІСТРІВ ТА БАКАЛАВРІВ-ХОРЕОГРАФІВ

ВІДБУЛИСЯ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ МАГІСТРІВ ТА БАКАЛАВРІВ-ХОРЕОГРАФІВ

16 та 23 травня 2022 року відбулися випускні екзамени «Педагогіка, психологія, методика викладання хореографії»  та захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС магістр 61-М групи денної форми та 266 групи заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія). Кваліфікаційні екзамени проходили он-лайн на платформі Zoom.

В декілька етапів, (2, 3, 17, 18 та 23 червня), викладачами кафедри хореографії і художньої культури було проведено випускний комплексний кваліфікаційний екзамен та захист випускної кваліфікаційної роботи здобувачів вищої освіти ОС бакалавр 41, 44-а та 46 груп денної форми та 25 і 27 груп заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія. Кваліфікаційні екзамени проходили он-лайн на платформі Zoom.

Екзаменаційна комісія відзначила належний рівень володіння загальними та фаховими компетентностями, творчий підхід до підготовки випускних кваліфікаційних робіт.

Адміністрація факультету мистецтв вітає випускників з успішним складанням кваліфікаційних екзаменів та бажає подальших успіхів на професійній ниві!

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

СОНЯЧНА СИМФОНІЯСОНЯЧНА СИМФОНІЯ

Запрошуємо відвідати персональну виставку творів доцента кафедри образотворчого мистецтва Ольги Музики «Сонячна симфонія», яка демонструється у приміщенні Уманської картинної галереї за адресою вул. Коломенська, 2. Презентація відбудеться 17 листопада о 14.30.