ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

23 червня  на кафедрі образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини  відбулося нагородження переможців Регіонального  інтернет-конкурсу художньої творчості «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» –  юних художників, які отримали ГРАН-ПРІ та грошові винагороди. Дипломи переможців І, ІІ, ІІІ ступеня і Подяки їхнім педагогам були розіслані на електронні скриньки.

Конкурс проводився серед вихованців та учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів мистецького спрямування Черкащини,  віком від 7 до 18 років у таких вікових категоріях: 7-10 років (молодша вікова категорія); 11-14 років (середня вікова категорія); 15-17 років (старша вікова категорія).

Роботи були чудові й різнопланові, тому журі дуже складно було вирішити, яка заслуговує на найвищий бал!

Отож, за  результатами конкурсу ГРАН-ПРІ  отримують:

Шевченко Владислав (молодша вікова категорія) у номінації «Живопис» – учень НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;

Джугостранська Ірина (середня вікова категорія) у номінації «Digital Art» – учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14;

Солод Анна (середня вікова категорія) у номінації «Живопис»  – учениця НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;

Кундельська Валерія (середня вікова категорія) у номінації «Графіка» – учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14;

Гонтар Антон (середня вікова категорія) у номінації «Живопис» – учень НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;

Буряк Олександра (середня вікова категорія) у номінації «Живопис» – учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова .

Переможців привітали декан факультету мистецтв Інна Терешко, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Ольга Музика, директор Регіонального центру художньої освіти і майстерності Микола Пічкур, викладачі кафедри. Вони побажали дітям скорішої Перемоги, нових творчих досягнень, здійснення планів і мрій!

Після нагородження відбулося обговорення Освітньо-професійних програм «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» першого (бакалаврського)  та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, у якому взяли участь стейкхолдери та члени групи забезпечення якості освіти.  Учасники висловили свої міркування і побажання з приводу змін до освітніх програм, труднощів дистанційного режиму в мистецькій освіті, важливість педагогічної практики у школах, як пріоритетного напрямку підготовки фахівців.

На завершення зустрічі завідувач кафедри провела екскурсію аудиторіями, показала картинну галерею з кваліфікаційних робіт випускників. Школярі захоплено розглядали мистецькі твори у різних художніх техніках.

Щиро дякуємо усім учасникам зустрічі, яка пройшла у теплій, душевній атмосфері! Бажаємо мирного неба нашій країні, здійснення мрій і втілення творчих планів!
Все буде Україна!!!

«УМАНЬ-САРАГОСА»«УМАНЬ-САРАГОСА»

Маєте нагоду, хто ще не зміг, переглянути україно-іспанську виставку живопису, яка більше двох місяців проходить у залі Уманського художнього музею в рамках міжнародного проекту «Умань – Сарагоса»! У проекті прийняли

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «Магістр» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «Магістр» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)