СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОТРИМАЛИ ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ ІІ СТУПЕНЯ НА VII ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ ВИКОНАВЦІВ «INTERNATIONAL COMPETITION MUSIC THE UKRAINE»

Студенти ІІІ курсу Катаріна Богічевич та Боян Васич мистецько-педагогічного факультету кафедри інструментального виконавства (клас доктора педагогічних наук, професора Устименко-Косоріч Олени Анатоліївни) гідно представили Уманський державний педагогічний університет на VII Інтернаціональному конкурсі виконавців «International Competition music the Ukraine» у номінації «виконавці-солісти, народні інструменти», який відбувся 16 листопада 2014 (м. Одеса).
Катаріна та Боян виступили з академічною сольною програмою та здобули звання лауреатів ІІ ступеня VII Інтернаціонального конкурсу виконавців «International Competition music the Ukraine».

Відмітимо, що студенти вже є лауреатами багатьох Міжнародних конкурсів в Словаччині, Сербії, Боснії та Герцеговині, Греції, Україні у номінації «солісти», проте кожне подібне змагання стає для них творчим трампліном в процесі реалізації творчих амбіцій.

Вітаємо Катаріну та Бояна, а також їхнього керівника – доктора педагогічних наук, професора Олену Анатоліївну Устименко-Косоріч з перемогою! Бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів у  професійній діяльності! Нехай Вам щастить!