ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «Магістр» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Виробнича практика є обов’язковою складовою навчального процесу в педагогічному університеті, оскільки вона передбачає практичну професійну підготовку в умовах наближених до педагогічної діяльності вчителя.

Педагогічна практика забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх вчителів образотворчого мистецтва з їх практичною педагогічною діяльністю в закладах загальної середньої освіти, сприяє формуванню творчого відношення до педагогічної діяльності, визначає ступінь їх практичної підготовки та рівень педагогічної майстерності. Крім того, сприяє закріпленню психолого-педагогічних та методичних знань з дидактики, теорії виховання, загальної, вікової та педагогічної психології та інших фахових дисциплін.

Нещодавно на платформі Googl Meet відбувся захист виробничої практики здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) ОС «Магістр» 2 курсу (63-М групи).

Захист практики проводився в присутності керівника практики кандидата педагогічних наук Семенової Олени Віталіївни, та здобувачів вищої освіти. Всі здобувачі вищої освіти успішно пройшли практику, не дивлячись на те в яких умовах доводиться працювати теперішнім закладам освіти та поділилися своїми враженнями від практики. Цей вид практичної підготовки є завершальним і підводить підсумки такого довгого періоду навчання у нашому закладі. Слід відмітити, що всі здобувачі вищої освіти успішно опанували професійні знання і уміння, про що свідчать відгуки в їх характеристиках. Загалом практика додала позитивних емоцій і вражень, які так потрібні нашим молодим фахівцям.

Здобувачі вищої освіти впоралися із поставленими завданнями, підготували звітну документацію, яку представили на захисті.

Керівники практики дякують тим закладам загальної освіти та педагогам які там працюють та наставляють наших випускників під час практики, бажають усім подальших успіхів на освітянській ниві, міцного здоров’я, натхнення, мирного неба та  талановитих учнів!

Шановні колеги! Науково-дослідна лабораторія педагогічної компетентності запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Підготовка майбутнього вчителя в умовах впровадження компетентнісного підходу» (для магістрантів, молодих науковців та викладачів ВНЗ), який проводиться 27 березня 2015

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант, викладач кафедри образотворчого мистецтва Горчинська Тетяна Сергіївна! Шановна Тетяно Сергіївно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя,