ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЗАВЕРШИЛА СВОЮ РОБОТУ З ВИСНОВКОМ АКРЕДИТУВАТИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНУ ПРОГРАМУ СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ) ЗА ДРУГИМ (МАГІСТЕРСЬКИМ) РІВНЕМ

З 17 по 19 грудня 2018 року, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 р. № 2728-л «Про проведення акредитаційної експертизи», на кафедрі хореографії та художньої культури факультету мистецтв працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Середня освіта (Хореографія) зі спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) за другим (магістерським) рівнем у складі: Чепалова Олександра Івановича – завідувача кафедри хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, доктора мистецтвознавства, професора (голова комісії); Ніколаї Галини Юріївни – професора кафедри музичного мистецтва і хореографії Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», доктора педагогічних наук, професора (член комісії).

19 грудня комісія Міністерства освіти і науки України завершила свою роботу з позитивним висновком акредитувати освітньо-професійну програму Середня освіта (Хореографія) зі спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) за другим (магістерським) рівнем в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Вітаємо колектив кафедри хореографії та художньої культури, а також завідувача кафедри – кандидата педагогічних наук, професора Андрощук Людмилу Михайлівну з успішно пройденою акредитацією! Бажаємо плідної праці та творчих здобутків!

Науково-педагогічні працівники кафедри хореографії та художньої культури висловлюють щиру подяку експертній комісії Міністерства освіти і науки України за продуктивну співпрацю!

Адміністрація факультету мистецтв