ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СЛАВНОЗВІСНЕ ТРІО «ГОНТА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЯКОСТІ ПОЧЕСНИХ ГОСТЕЙ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОЗАЦЬКОЇ ПІСНІ «КОЗАЦЬКІЙ СЛАВІ ЖИТИ У ВІКАХ»

28 червня в смт. Гостомель, Київської області відбувся Міжнародний фестиваль козацької пісні «Козацькій славі жити у віках», де основною метою та завданням є охорона, збереження, відродження та популяризація історично-культурного пласту козацького пісенного мистецтва.

Чоловіче вокальне тріо «Гонта» були запрошені як почесні гості престижного заходу і продемонстрували високий рівень виконавської майстерності.

Прокоментуй!  • 1 Липня, 2019