Записи: «липня 1, 2019».

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ «СОФІЯ» ОТРИМАВ ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «MUSIC UNIVERSE»!

2019/07/01Прокоментуй!

З 24 по 26 червня 2019 року проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Music Universe». В номінації «вокальні ансамблі» (народний вокал) факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представляв Народний аматорський колектив «Софія», під керівництвом заслуженого працівника культури України, доцента, завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва ‒ Василя Семенчука.

Далее »

СЛАВНОЗВІСНЕ ТРІО «ГОНТА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЯКОСТІ ПОЧЕСНИХ ГОСТЕЙ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОЗАЦЬКОЇ ПІСНІ «КОЗАЦЬКІЙ СЛАВІ ЖИТИ У ВІКАХ»

2019/07/01Прокоментуй!

28 червня в смт. Гостомель, Київської області відбувся Міжнародний фестиваль козацької пісні «Козацькій славі жити у віках», де основною метою та завданням є охорона, збереження, відродження та популяризація історично-культурного пласту козацького пісенного мистецтва. Чоловіче вокальне тріо «Гонта» були запрошені як почесні гості престижного заходу і продемонстрували високий рівень виконавської майстерності.

Далее »