ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДО 200-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т. Г. ШЕВЧЕНКА

ДО 200-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т. Г. ШЕВЧЕНКА

Вже стало доброю традицією проведення майстер-класів старшим викладачем кафедри музичного мистецтва УДПУ імені Павла Тичини Надією Андріївною Балдинюк саме на базі закладів освіти.
Емоційно насиченим пройшов і майстер-клас Надії Андріївни, який було проведено 2 квітня 2014 р. для учнів 8 класу загальноосвітньої школи № 1 міста Умані.

1

Майстер-клас «Багатогранність поетичних образів Т.Г. Шевченка в українському вокальному мистецтві» було присвячено безсмертній пам’яті Великого Кобзаря. Вшановуючи пам’ять геніального поета та художника, творчо обдаровані студенти по класу вокалу Надії Андріївни Балдинюк майстерно виконали пісні на слова Т.Г. Шевченка.

2

«Нащо мені чорні брови», «Утоптала стежечку», «Плавай, плавай, лебедонько» прозвучали у виконанні студентки 41 групи Замрій Яни.
Концертмейстер – Ірина Володимирівна Бурлака.

3

Пісня «Така її доля» – у виконанні студента 51 групи Сергія Гончара.
Захоплені оплески вдячних слухачів підтримали і виступи студентки 12 групи Світлани Погрібної (пісня «Ой три шляхи широкії») та дуету в складі Світлани Погрібної і студента 41 групи Олексія Жовтюка (пісня «Не тополю високую вітер нагинає»).

2 DSC_0820

Завершили майстер-клас чарівні звуки бандури і сповнена почуття смутку пісня «Бандуристе, орле сизий» у виконання студента 31 групи Якобчука Ярослава.

5

Яскраво донесла Шевченкове слово ведуча музично-літературної композиції студентка 22 групи Олена Король.

6

7

Своїми високохудожніми виступами студенти класу Надії Андріївни Балдинюк продемонстрували свою громадянську позицію та гідно вшанували пам’ять поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

8

Майстер-класи, присвячені пам’яті Т.Г. Шевченка будуть проведені для учнів міської гімназії та шкіл № 4, 7.