ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ-ТЮТОРІВ

ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ-ТЮТОРІВ

17 червня відбувся урочистий захист випускних робіт викладачів-тюторів нашого факультету Радченко Світлани, Грошовик Ірини та Пиж`янової Наталії. Завдяки наполегливій праці, під керівництвом педагогів Київського державного університету менеджменту освіти, нашим викладачам вдалося отримати найвищі оцінки за виконані кваліфікаційні роботи.
Серед тем випускних робіт, педагогами нашого факультету було обрано напрямки досліджень, які, в майбутньому, сприятимуть удосконаленню системи дистанційної освіти з використанням новітніх інформаційних технологій («Створення Web сайту вищого навчального закладу ІІІ-IV р.а.» Пиж`янова Наталія, «Побудова локальної мережі з виходом у Інтернет: структура, цілі, завдання» Радченко Світлана, «Системотехнічне та матеріальне забезпечення дистанційної освіти у вищих навчальних закладах ІІІ-IV р.а.» Грошовик Ірина).
Усі випускні роботи отримали найвищий бал – А.
Приємно, що у процесі підготовки випускних робіт були проведені наукові дослідження, результати яких складуть основу посібника.
Вітаємо наших викладачів з успішним захистом випускних кваліфікаційних робіт! Бажаємо подальших успіхів!

ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ-ТЮТОРІВ

Адміністрація факультету

2 коментарі до “ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ-ТЮТОРІВ”

1. Вітаю Вас, колеги із успішним захистом кваліфікаційних робіт! Ви молодці!!!!! Нехай Вам щастить!!!!

2. Я і не сумнівався в наших викладачах, так як вони мають високий рівень знань. Вітаю!