ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Сьогодні, 4 листопада, відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти 64-М групи денної форми навчання і 267 групи заочної форми навчання ОС «Магістр» кафедри інструментального виконавства.

Педагогічна практика є обов’язковим компонентом підготовки інструменталістів до майбутньої професійної діяльності в якості викладачів-інструменталістів закладів передвищої освіти. Практика сприяє формуванню загальних і фахових комптентностей та стійкого інтересу до науково‑методичної діяльності у сфері музичної педагогіки відповідно до освітніх програм; забезпеченню практичної реалізації знань і навичок, отриманих у процесі вивчення теоретичних курсів і практичних фахових дисциплін.

Усі здобувачі на належному рівні виконали завдання з педагогічної практики, відповідно до вимог оформили необхідну документацію, яку представили на захисті. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у навчанні та майбутній професійній діяльності!

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛІНАРНИЙ ЯРМАРОК «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ»ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛІНАРНИЙ ЯРМАРОК «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ»

З0 жовтня пройшла непересічна подія – благодійний кулінарний ярмарок «Кухні народів світу». Мистецько-педагогічному факультету випала можливість готувати іспанські страви. Основна мета заходу полягала не лише у демонстрації кулінарних талантів наших

ЗАПРОШУЄМО ДО СКЛАДУ ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ПРАЦІВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ «ФІЄСТА»ЗАПРОШУЄМО ДО СКЛАДУ ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ПРАЦІВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ «ФІЄСТА»

Мрієте навчитися танцювати? Хочете гарно провести час? Бажаєте відпочити після напруженого робочого дня? Тоді Вам до нас! Кафедра хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету запрошує усіх бажаючих працівників університету до

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 15 травня свій День Народження святкує старший викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна! Хай будуть з Вами здоров’я та сила, Хай доля буде ласкава і щира! Щоб