НОВОРІЧНІ ВІТАННЯ!

Шановні колеги, співробітники, студенти!

Рік, що минає, яким би складним він не був, подарував нам радість щоденного дружнього спілкування, напруженої і творчої праці, додав професійного і життєвого досвіду. Щиро дякуємо усім за співпрацю та довіру.

Нехай 2017 стане роком чистих помислів і добрих справ та буде багатим на нові здобутки і приємні події.

Нехай у кожній домівці оселиться мир і злагода, добробут і радість.

Бажаємо міцного здоров’я, душевної гармонії, успіхів у праці та щедрої винагороди.

Вірте в мрію, любіть всім серцем і веселих вам свят!

З глибокою повагою і шаною
адміністрація факультету

«ТАЄМНИЦІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ«ТАЄМНИЦІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ

Дитячий табір «Таємниці Цивілізації» запрошує на роботу аніматорів, вихователів, керівників гуртків, фотографів, Dj, спортивних інструкторів. Бажаючим працювати потрібно відправити лист з поміткою «Робота в таборі» на електронну скриньку TIB-Ivan@ukr.net; тел.:

ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ОС «МАГІСТР»ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ОС «МАГІСТР»

17-18 грудня 2019 року відбулися випускні кваліфікаційні екзамени магістрів денної та заочної форм навчання факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Склад екзаменаційної комісії затверджений наказом ректора: Сотська

СТРОКИ ПРИЙОМУ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВСТРОКИ ПРИЙОМУ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету продовжує прийом заяв і документів від абітурієнтів для навчання на першому (бакалаврському) та другому (магістрерському) рівні вищої освіти. Запрошуємо поринути у неповторний світ хореографічного,