ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТРОКИ ПРИЙОМУ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

СТРОКИ ПРИЙОМУ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету продовжує прийом заяв і документів від абітурієнтів для навчання на першому (бакалаврському) та другому (магістрерському) рівні вищої освіти.

Запрошуємо поринути у неповторний світ хореографічного, музичного та образотворчого мистецтва, розвинути таланти і здібності може кожен, ставши студентом цього факультету. Навчайся з нами!

Строки прийому заяв та документів: