ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СИМФОНІЧНИЙ РОК-ОРКЕСТР «BREVIS» В УМАНІ

СИМФОНІЧНИЙ РОК-ОРКЕСТР «BREVIS» В УМАНІ

Симфонічний рок-оркестр «BREVIS» – перший такого роду колектив, що був створений ще у 2004 році в місті Рівне (Україна), диригент та керівник – Генадій Фіськов. 24 лютого оркестр із гастрольним виступом побував і в Умані, свідками чого сталим студенти та викладачі факультету мистецтв. Це просто незабутні враження та емоції!

Артисти дали змогу глядачам помандрувати музичними шляхами хітів українського року. Симфонічний рок-оркестр «BREVIS» – це справжній симбіоз мистецтва, проявом якого стало органічне поєднання роботи симфонічного оркестру, рок-музикантів та талановитих вокалістів. Вкладені у проект хист, знання, музичний смак, професіоналізм та неймовірна енергія виконавців перетворили шоу на яскраву феєрію,яка зачаровує неординарним звучанням хітового року. Режисерська постановка дійства, використання світлових сценічних ефектів вводять слухача у позитивний шок!

Новизна та свіжість музичних ідей цього проекту викликала неймовірне захоплення у публіки, адже по завершенню дійства глядачі, стоячи і голосно аплодуючи, викликали артистів на біс!

Дякуємо симфонічному рок-оркестру «BREVIS» за потужну енергію, яскраві емоції та незабутні враження!!!