ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 18 квітня, свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва – Пічкур Микола Олександрович!

Шановний Миколо Олександровичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, втілення усіх задумів, цікавих знайомств і хороших звісток. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а робота приносить тільки задоволення й щедрі результати. Миру, злагоди, любові та достатку у вашому домі!

Колектив кафедри образотворчого мистецтва,

адміністрація факультету мистецтв