ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ 2019 РОКУ

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ 2019 РОКУ

22 березня на факультеті мистецтв відбувся випуск магістрантів 2019 року! Уже вкотре, зі сльозами на очах та найкращими настановами, довелося відпустити у бурхливе життя найкращих та найперспективніших – випускників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

З вітальним словом до випускників звернулася випускниця факультету 1998 року, нині кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв – Терешко Інна Григорівна.
Учасники творчих колективів – Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» та Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» подарували глядачам заходу хореографічні композиції «Матір Дана» та «Весняна хора».

Випускникам освітнього ступеня «Магістр» денної та заочної форми навчання спеціальності «Музичне мистецтво» вручив дипломи завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України – Семенчук Василь Васильович.

Випускникам освітнього ступеня «Магістр» денної та заочної форми навчання спеціальності «Хореографія» дипломи вручила кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури – Андрощук Людмила Михайлівна.

Випускникам освітнього ступеня «Магістр» денної та заочної форми навчання спеціальності «Образотворче мистецтво» дипломи вручила кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва – Музика Ольга Яношівна.

Зі зворушливими словами та вдячністю від імені випускників 2019 року виступила староста 67 групи Анастасія Покропивна, згадавши найкращі моменти студентського життя та щиро подякувавши викладачам та адміністрації за досвід отриманий протягом навчання.

Після завершення заходу для студентів-випускників з піснею «Хай вам сіється» виступила студентка першого курсу спеціальності «Музичне мистецтво» – Владислава Шевченко.

Тож любі випускники творіть, мрійте, облиште всі упередження, ламайте стереотипи і пам’ятайте – двері університету завжди відкриті для вас, у будь-яку хвилину альма-матер з радістю прийме вас у свої обійми.

3 коментарі до “УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ 2019 РОКУ”

1. а як можна отримати фото студентам?