ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Сьогодні, напередодні святкування Дня науки, відбулась звітна наукова конференція викладачів та студентів Інституту розвитку дитини. Відкрила урочисте засідання директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

З вітальним словом виступила проректор з наукової роботи УДПУ ім. П. Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент Ярошинська Олена Олександрівна.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

З ґрунтовним аналізом сучасних форм міжнародної співпраці у контексті діяльності Польсько-української науково-дослідної лабораторії дидактики імені Яна Амоса Коменського иступила доктор педагогічних наук, професор кафедри виховних технологій та педагогічної творчості, завідувач Польсько-української науково-дослідною лабораторії дидактики імені Яна Амоса Коменського Осадченко Інна Іванівна.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Щодо основних напрямків роботи центру інноваційних освітніх технологій, доповіла кандидат педагогічних наук, професор, завідувач науково-методичним центру інноваційних освітніх технологій Коберник Галина Іванівна.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Звіт за результатами держбюджетного дослідження: «Психолого-педагогічний супровід формування життєвої компетентності дітей дошкільного та шкільного віку» представила аудиторії кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти Скрипник Неля Іванівна.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Тему обдарованої дитини у навчально-виховному середовищі школи-інтернату розкрила заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, лауреат премії Народного вчителя ім. О.А. Захаренка, кавалер «Ордена княгині Ольги» III ступеня, директор Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради Терещенко Ліна Денисівна.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Проблему формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії в контексті інтеграції науки та мистецтва висвітлила у своїй доповіді завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Звіт лабораторії «Дошкільна освіта: історія та перспективи розвитку в XXI столітті представила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти» Іщенко Людмила Валентинівна.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Заслухавши звіти та розглянувши перспективні шляхи наукової діяльності викладачів та студентів інституту в наступному році, окремих викладачів, в числі яких значне місце посіли і викладачі мистецько-педагогічного факультету, було нагороджено подяками за активну участь у науково-дослідній роботі університету, а саме:
Завідувача кафедри хореографії та художньої культури УДПУ ім. П. Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента Андрощук Людмилу Михайлівну.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Заступника декана мистецько-педагогічного факультету з наукової роботи, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва УДПУ ім. П. Тичини Побірченко Олену Михайлівну.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва УДПУ ім. П. Тичини Сироту Всеволода Марковича.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музичного мистецтва УДПУ ім. П. Тичини Сироту Зою Миколаївну.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри музичного мистецтва УДПУ ім. П. Тичини Калабську Віру Степанівну.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва УДПУ ім. П. Тичини Короля Анатолія Миколайовича.

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Вітаємо наших науковців і бажаємо подальших успіхів!

3 коментарі до “ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ”

1. Вітаю та бажаю натхнення в подальші роботі!!!

2. Приєднуюсь до привітань!!

3. Вітаю усіх учасників конференції.