ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – ЛАУРЕАТИ ІІІ ФЕСТИВАЛЮ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «НА КИЧЕРІ» ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ

З кожним роком хореографічне мистецтво стає все популярнішим. Мистецтво танцю нікого не залишає байдужим, воно притягує і зачаровує неповторністю, багатогранністю, красою, залишаючи після себе безліч позитивних емоцій. Танець відкриває нові можливості, стимулює до вдосконалення і надає впевненості в собі. Щорічно з’являється безліч нових та цікавих проектів, конкурсів та змагань, в яких багато хто хотів би себе проявити.
Сьогодні в Уманському будинку культури відбувся ІІІ фестиваль хореографічного мистецтва «На Кичері» імені Вадима Костриці.
Вшанувати пам’ять видатного хореографа прийшли хореографічні колективи нашого факультету.
Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (Керівник – Людмила Андрощук). Хореографічна композиція «Народження мрії».

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (Керівник – Людмила Андрощук) Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (Керівник – Людмила Андрощук)

Хореографічна композиція «Пори року».

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (Керівник – Сергій Куценко). Гуцульський танець «Гонивітер».

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (Керівник – Сергій Куценко) Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (Керівник – Сергій Куценко)

Український народний танець «Гопак».

Обидва хореографічні колективи були нагороджені дипломами лауреата ІІІ фестивалю хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На кичері».

Вітаємо учасників танцювальних колективів та їх керівників, бажаємо творчих успіхів та незгасаючого натхнення! Нехай Вам щастить!

6 коментарів до “ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – ЛАУРЕАТИ ІІІ ФЕСТИВАЛЮ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «НА КИЧЕРІ» ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ”

1. Було багато гарних хореографічних номерів, мені дуже сподобалось! Побільше таких заходів!

2. виступи наших колективів – завжди свято і море задоволення! Вітаю!!

3. Дуже гарно було! Вдячна за позитивні емоції!

4. Пройшло все на одному диханні, звичайно ще треба працювати, але я отримав масу задоволення, тому хочу продовження))) Дякую нашим хореографам-постановникам!!!!

5. Дякуємо організаторам фестивалю! Впевнена, що він залишив у душі кожного учасника і глядача безліч позитивних емоцій і приємних вражень!!!

6. Дуже класний фестиваль побільше б таких.