ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 15 травня, свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна!Прийміть щирі і сердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
Незабутніх вражень, щасливих подій,
Здійснення задумів, втілення мрій!
Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,
Справджуються завжди заповітні мрії.
Хай постiйний успiх, радiсть i достаток,
Сиплються до Вас, немов вишневий цвiт.
Хай життевий досвiд творить з буднiв свята,
А Господь дарує довгих-довгих лiт!

Колектив кафедри інструментального виконавства,
адміністрація факультету мистецтв