20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ З ШЕВЧЕНКІВСЬКОЮ ШКОЛОЮ

СПІВПРАЦЯ З ШЕВЧЕНКІВСЬКОЮ ШКОЛОЮ

Обдарована родина – обдарована дитина» – такий мистецько-освітній проект, започаткований Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, не один рік представляє Україні творчо обдарованих дітей і їх батьків, колективи навчальних закладів, їх здобутки в галузі мистецтва і літератури, дає можливість усім гостям і господарям вузу поринути в красу української пісні, танцю, поезії, живопису.
І кожного разу організатори фестивалю дивують глядачів знову чимось новим, несхожим на минулорічний. Так і цього року 18 травня учні, їх батьки, учителі-наставники, уманчани (і не тільки), які полюбили давно це чудове дійство, оглянули виставку художніх робіт студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва університету, познайомились з прекрасними художніми полотнами, декоративно-прикладним мистецтвом на виставці в державному історико-архітектурному  заповіднику «Стара Умань», побували в Софіївському парку.
І звичайно хвилювались, раділи за своїх дітей, за студентів, за великі і малі творчі колективи, які виступали в клубі університету. Навряд чи хто зміг би передати все те, що діялось на сцені, не можу і я це зробити, єдине, що скажу: які ж у нас в Україні пречудові діти, яка прекрасна співуча, танцююча наша молодь, яка ж прекрасна наша Україна.
Організатори проекту, а це декан факультету мистецтв Інна Григорівна Терешко, творча група викладачів університету у складі Гекалюк Л.Ю., Сироти З.М. та Савицької Т.В., продумали все до дрібниць: і максимум уваги до учасників цього своєрідного творчого звіту, і добрим словом пом’янули керівників творчих колективів, які відійшли на спочинок в інші світи, і добрі слова подяки за працю нині працюючим, і подарунки-солодощі дітям, вручення грамот, подяк за перемоги, сертифікати учасникам проекту.
Добре і те, що в день такого фестивалю університет збирає науковців не тільки Черкащини, а й інших областей України, з-за кордону. На пленарні засідання обов’язково запрошують студентів мистецького факультету з тим, щоб вони могли послухати виступи і своїх викладачів, і гостей, адже живе слово завжди цінніше за статтю.
>Цього року пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», взяти участь у якій випала і мені висока честь. Я презентувала роботу нашої школи з питань формування соціальних і громадянських компетентностей обдарованих дітей засобами мистецтва.
Вертались з Умані чуть-чуть стомлені, але радісні, бо везли додому ще й подяки зразковий художній колектив ансамбль бандуристів «Срібні струни» (керівник Оксана Грицай), вокальний ансамбль «Перлинки» (керівник Наталія Прісич), вокальний ансамбль «Чомучки» (керівник Олена Бардадаим), бо ввійшли в каталог творчих колективів – учасників проекту, отримали чудове видання – звіт за минулорічний фестиваль.
А ще – зустрілись з випускниками нашої школи, які зараз є студентами Уманського педагогічного державного університету імені Павла Тичини, і знову ж радість: вони задоволені навчанням у вузі, вони не соромлять свою школу, а й далеко від Шевченкового гідно формують імідж школи. І я дуже дякую за це нашій дітворі.
А від імені педагогів і учнів Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату щиро дякую ректору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професору Олександру Івановичу Безлюдному, декану факультету мистецтв Інні Григорівні Терешко, доценту кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Зої Миколаївні Сироті за прекрасну творчу зустріч і співпрацю, якій в цьому році виповнюється 23 роки.

Л.Д.Терещенко, директор Шевченківської  спеціалізованої школи-інтернату

Залишити відповідь

Схожі новини

БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

Від початку навчання в УДПУ імені Павла Тичини, зі здобувачами освіти проводяться різні тематичні бесіди. Серед найважливіших – розмова про академічну доброчесність. Нині, дана тема досить активно обговорюється і не

ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ “НАВКОЛО СВІТУ ЗА 60 ХВИЛИН”ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ “НАВКОЛО СВІТУ ЗА 60 ХВИЛИН”

12 листопада в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини о 17:00 та 14 листопада в приміщенні міського будинку культури о 16:00 відудеться хореографічна вистава “Навколо світу

ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ІЗ КАХОЮ ЧИТАІЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ІЗ КАХОЮ ЧИТАІ

З метою обговорення освітньої програми «Хореографія», поглиблення та вдосконалення професіоналізму майбутніх хореографів 19 лютого відбулася чергова зустріч викладачів та студентів кафедри хореографії та художньої культури із замісником Народного центру грузинської