З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

В останній день весни свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Ільніцька Олена Вікторівна.
Щиросердечно вітаємо Вас з цієї приємної нагоди. Від душі зичимо Вам міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, життєвого оптимізму та добробуту, успіхів у роботі та творчого натхнення! Нехай доля дарує повні щастям многії літа! З Днем народження!

Адміністрація факультету ,  кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 23 травня 2014 року на базі кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЯК ПОЄДНАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЯК ПОЄДНАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ

Педагогічна практика є важливою частиною навчально-виховного процесу в ході якого проходить безпосереднє поєднання і реалізація теоретичних знань, що отримують студенти на заняттях з їх практичною діяльністю в якості педагогів. Це

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «АКВАРЕЛІ» ОТРИМАВ ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «MUSIC UNIVERSE»!НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «АКВАРЕЛІ» ОТРИМАВ ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «MUSIC UNIVERSE»!

З 24 по 26 червня 2019 року у м. Одеса проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Music Universe». В номінації «народні інструменти» факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представляв Народний