Напередодні Дня захисту дітей на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся майстер-клас із виготовлення віночків для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Умань. Майстер-клас провела кандидат педагогічних наук, доцент Побірченко Олена Михайлівна із студентами 13 групи факультету мистецтв, спеціальності «Образотворче мистецтво.
Схожі новини
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В СЕМІНАРІ “ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН”ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В СЕМІНАРІ “ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН”
Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», що проводиться 14 травня 2015 року мистецько-педагогічним факультетом Інституту розвитку дитини Уманського державного педагогічногоуніверситету
ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ «ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ» СТУДЕНТІВ IV КУРСУ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ 6.020202 «ХОРЕОГРАФІЯ»ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ «ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ» СТУДЕНТІВ IV КУРСУ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ 6.020202 «ХОРЕОГРАФІЯ»
8-9 червня на кафедрі хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся державний іспит «Хореографічне мистецтво з методикою викладання» студентів IV курсу напряму підготовки 6.020202 «Хореографія».
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Приємну, чуйну, надзвичайно відповідальну людину – Побірченко Олену Михайлівну щиросердечно вітаємо з Днем народження. Бажаємо й надалі залишатися такою енергійною і невтомною, щирою і турботливою, щедрою на добро. Нехай Господь