ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ «ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ» СТУДЕНТІВ IV КУРСУ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ 6.020202 «ХОРЕОГРАФІЯ»

8-9 червня на кафедрі хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся державний іспит «Хореографічне мистецтво з методикою викладання» студентів IV курсу напряму підготовки 6.020202 «Хореографія».

Оцінювали результати студентської роботи державна екзаменаційна комісія у складі: Тименка Володимира Петровича (голова комісії) – доктора педагогічних наук, професора; Ятла Леоніда Петровича (заступник голови комісії) – заслуженого працівника культури України, доцента, декана факультету мистецтв; Андрощук Людмили Михайлівни – завідувача кафедри хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук, доцента; Куценка Сергія Володимировича – кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури; Сизоненко Вікторії Анатоліївни – кандидата педагогічних наук, викладача кафедри хореографії та художньої культури; Бикової Ольги Вікторівни – викладача кафедри хореографії та художньої культури; Грошовик Ірини Сергіївни – викладача кафедри хореографії та художньої культури; Тарасюк Лесі Михайлівни (секретар) – лаборанта кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін.

Державний іспит з хореографічного мистецтва 2016-4

Державний іспит з хореографічного мистецтва 2016-9

Іспит мав комплексну основу і складався із двох складових. Першою складовою було випробування із дисципліни «Теорія і методика класичного танцю» (педагог – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна).

Державний іспит з хореографічного мистецтва 2016-8

Упродовж першої складової іспиту студенти демонстрували набуті у процесі навчання в університеті уміння та навички з основ класичного танцю, які оцінювалися під час демонстрації студентами уроку класичного танцю, а саме: екзерсис біля опори, екзерсис посеред зали та етюдна робота.

Державний іспит з хореографічного мистецтва 2016

Другою складовою було випробування із дисципліни «Теорія і методика народно-сценічного танцю» (педагог – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович).

Державний іспит з хореографічного мистецтва 2016-19

Протягом другого етапу екзамену студенти демонстрували свої уміння та навички з галузі народно-сценічного танцю. Виконували екзерсис біля станка, показували свою віртуозність та виконавську майстерність посеред зали, а також авторські етюди у характері танцювальної культури народів світу.

Заключним етапом іспиту була перевірка теоретичних знань студентів, набутих у процесі навчання з основних хореографічних дисциплін: «Теорія і методика класичного танцю», «Теорія і методика народно-сценічного танцю», «Теорія і методика українського народного танцю», «Історія хореографічного мистецтва», «Теорія і методика роботи з дитячим хореографічним колективом», «Теорія і методика сучасного бального танцю» та ін.

Отож, вітаємо студентів з успішним складанням державного іспиту «Хореографічне мистецтво з методикою викладання». Бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення та професійних злетів!